• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

خرید گریس

پویان اویل عرضه کننده اننواع فرآورده های نفتی از جمله گریس می باشد.گریس ماده­ ای است جامد یا نیمه جامد که از مشتقات نفتی و صابون با یک پرکننده تشکیل یافته است. روغن­های معدنی(مشتقات نفتی) و یا سنتتیک، ماده اصلی تشکیل ­دهنده ۸۰% گریس است و نقش مهمی در قوام آن دارد.
پویان اویل عرضه کننده انواع فرآورده های نفتی از جمله گریس می باشد.
 

برای خرید گریس با قیمت مناسب و کیفیت عالی با ما در تماس باشید.02133939641

کاربرد و اهمیت استفاده از گریس:

تعداد دفعات روانکاری با گریس در مقایسه با روغن، کمتر است.
در مقایسه با روغن برای مدت بیشتری به روانکاوی ادامه می دهد.
اصطکاک کمتری را در زمان شروع به کار دستگاه ایجاد می­کنند.

ویژگی های گریس:
نقطه قطره اي شدن (Drop Point): دمایی است که در آن گریس از حالت نیمه جامد تبدیل به مایع می شود و با بالا رفتن درجه حرارت کاملا روان می شود بنابراین برای جلوگیری از ریزش گریس در دماهای بالا و چسبیدن بر روی سطح مورد نظر نقطه قطره ای شدن گریس را افزایش داده اند.
رنگ: رنگ گریس به روغن پایه و غلیظ کننده های آن بستگی دارد. رنگ گریس به نوع کیفیت آن ربطی ندارد.
پر کننده ها (Fillers): این مواد براي کاربردهاي خاص به صورت جامد و یا مایع به گریس اضافه می شوند. براي مثال مکمل بالا برنده تحمل فشار (EP) یکی از رایج ترین انواع این گونه پر کننده ها است.
مقاومت مکانیکی : این گزینه مقاومت گریس را در تحمل کارکردهاي مکانیکی نشان می دهد. در صورت عدم انتخاب گریس مناسب با نوع کارکرد دستگاه ، ساختار آن متلاشی و دیگر قادر به روانکاري نخواهد بود. دما نقش کلیدي در انتخاب گریس ایفا می کند. دماي کارکرد گریس بر اساس نوع آن متفاوت بوده و شاخص مهمی درانتخاب گریس است.
حداکثر دماي مجاز عملیاتی: بیشترین درجه حرارتی است که می تواند گریس به طور مداوم به کار برده شود. با توجه به نوع کارکرد و دماي محیط عملیات می بایست گریس مناسب آن شناخته شود.
عمر سرویس: عمر سرویس عبارت است از فواصل زمانی که گریس می بایست باتوجه به نوع کاربرد، تعویض شود.
قابلیت پمپاژ: یکی از موارد مهم در کاربرد گریس قابلیت پمپاژ است. در بسیاري از صنایع به پمپاژ گریس در حالت کارکرد به طور متوالی نیاز است. در نتیجه گریس باید مانند روغن قابلیت پمپ شدن را در عملکرد داشته باشد.
قابلیت حفظ ساختار در تغییرات دما: عبارت است از توانایی برگشت پذیري گریس در زمان کارکرد با توجه به تغییرات دما.
با خرید گریس ازمرکز فرآورده های نفتی پویان , از محصولات با کیفیت برخوردار شوید.

 

 

گریس

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان