• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

خرید ضد یخ لوکینی

خرید ضد یخ لوکینی، در مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان با کیفیت بالا عرضه می شود. ضد یخ به عنوان مایعی برای خنک کننده موتور بر پایه آب در سیستم خنک کننده برای موتورها جاری می باشد.  ضد یخ مایع روان کننده و محافظ برای اجزای داخلی موتوراست. بیشتر موتورها از آهن یا آلومینیوم ساخته می شوند و هر دو ماده نیز به راحتی توسط آب خورده می‌شوند. برای خرید ضد یخ لوکینی به سایت مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان مراجعه کنید.


زمان تعویض ضد یخ

ضد یخ ‌ها را از نظر کیفیت به دو دسته، تقسیم‌بندی می‌ کنند: ضد یخ‌ هایی که بر پایه معدنی و ضد یخ ‌های با پایه آلی تقسیم می شوند. ضد یخ ‌های بر پایه معدنی، عمده‌ترین نوع ضد یخ در بازار به شمار می آیند و بهترین زمان تعویض آن‌ها دوره‌های سالیانه انجام می شود. ضد یخ‌های بر پایه آلی، دارای طول عمر بیشتری نسبت به ضد یخ های پایه معدنی هستند. ضد یخ ها باید مانند ضد یخ لوکینی دارای مواد ضدخوردگی ,ضدزنگ,ضد رسوب است.
مهمترین خاصیت ضد یخ لوکینی ضد خورندگی می باشد. اما خاصیت ضد یخ لوکینی ضد خورندگی ارتباط مستقیم با زمان استفاده از ضد یخ است.این به معنای آن است که اگر ضدیخ بصورت منظم تعویض نگردد، خاصیت ضد خورندگی آن از بین رفته و اثر منفی بر عمر موتور خودرو و سیستم خنک کننده می‌گذارد که ممکن است مالک خودرو را با هزینه‌های زیادی مواجه کند.

نکات مهم ضد یخ


بیشتر ضد یخ‌ های عرضه شده در بازار حالتی شفاف دارند و به رنگ سبز می باشند. برخی از فروشندگان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی متفاوت بودن رنگ انواع و اقسام ضد یخ را به کیفیت بالاتر یا پایین ‌تر آنها مربوط می کنند. به همخین دلیل هیچ‌ زمان رنگ متفاوت ضد یخ را به حساب بهتر بودن یا بدتر بودن کیفیت تلقی نکنید. در واقع چیزی که تضمین کننده‌ی کیفیت یک ضد یخ می باشد نه رنگ متفاوت آن که معتبر و خوش‌نام بودن برند سازنده‌ی آن خواهد بود. مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان انواع ضدیخ  از جمله ضد یخ مارپا، ضد یخ کاسپین و ... را با بالاترین کیفیت و مرغوبیت بالا درراستای ارائه بهترین محصول به مشتری تلاش می نماید.

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان