• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

فروش ضد یخ لوکینی

فروش ضد یخ لوکینی در مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان از کیفیت بالا و مرغوبیت بالا برخوردار می باشد. ضد یخ، مایعی بر پایه آب می باشد و به عنوان سیستم خنک کننده موتور به کار می رود. فروش ضد یخ لوکینی در مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان از کیفیت بالا و مرغوبیت بالا برخوردار می باشد. ضد یخ، مایعی بر پایه آب می باشد و به عنوان سیستم خنک کننده موتور به کار می رود. دلیل استفاده از آب خالص در زمان گذشته برای پایین آوردن دمای آب نقطه بالای انجماد آب و و پایین بودن نقطه جوش آن باعث به وجود آمدن مشکل در موتور می شود. فروش ضد یخ لوکینی با بسته بندی متفاوت در خدمت مشتریان عزیز است.
ضد یخ لوکینی جهت جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی قطعات سیستم خنک کننده موتور به کار می رود، از جمله مزایای ضد یخ لوکینی دارای پایداری شیمیایی و خاصیت انتقال حرارتی عالی می باشد.
پایین بودن نقطه انجماد
ضد خوردگی و زنگ زدگی
قابل استفاده برای تمام فصل های سال
بالا بردن نقطه جوش سیال خنک کننده
سازگاری با کلیه قطعات لاستیکی خودرو
قابل استفاده در تمام سیستم های خنک کننده خودروهای بنزینی، گازسوز و دیزلی سبک به عنوان ضد یخ، ضد جوش، ضد زنگ و خوردگی می باشد. 


نکات مهم ضد یخ لوکینی


در صورتی که بعد از اضافه کردن مایع خنک کننده موتور در هنگام کار کردن بسیار گرم یا بسیار سرد می شود باید ترموستات خودرو را کنترل کرده و اگر دچار خرابی بود آن را تعویض نمایید.
باید تسمه های پروانه ها و پمپ آب را بررسی کنیم، به این دلیل که در صورت خرابی آن باعث جریان نیافتن هوا میان لایه های رادیاتور و آب درون موتور می گردد.
در صورت وجود کف به دلیل ورود هوا به سیستم مکش و پمپ آب می باشد زیرا ضد یخ ها کف تولید نمی کنند، در این شرایط باید رادیاتور را خالی کنیم و لوله ها و اتصالات آن را بررسی نموده دلیل این کار پیدا کردن محل نشت و محل را تعمیر نماییم. به این نکته توجه نمایید که رنگ ضد یخ ربطی به کیفیت آن ندارد. مجموعه توزیع فرآورده های نفتی پویان انواع ضد یخ از جمله ضد یخ کاسپین، ضد یخ ایرانول،ضد یخ تویوتا و... را عرضه می نماید.

 

 

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان