• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

روغن موتور نیسان

 

 انتخاب و خرید روغن موتورنیسان، بهترین روغن موتور نیسان یکی از دغدغه های مالکان نیسان است. تنوع روغن موتور سبب شده تا صاحبان خودرو در انتخاب و خرید این روغن موتور مصرفی کمی دچار دردسر می شوند. یکی از محصولات تقطیر در خلأ برش روغنی تولید می شود به عنوان ماده اولیه واحدهای روغن‌سازی وارد پالایشگاه می‌گردد.انتخاب و خرید روغن موتورنیسان، بهترین روغن موتور یکی از دغدغه های صاحبان نیسان می باشد. تنوع روغن موتور سبب شده تا صاحبان خودرو در انتخاب و خرید این روغن موتور نیسان مصرفی کمی دچار سردرگمی می گردند. یکی از محصولات تقطیردر خلأ برش روغنی تولید می شود به عنوان ماده اولیه واحدهای روغن‌ سازی وارد پالایشگاه می‌گردد. این برش روغنی تحت یک سری عملیات پالایش و به روغن پایه تبدیل می شود.

روغن خودروهای نیسان و روان کننده هایی که در خودروها استفاده می شوند عبارت اند از:

روغن موتور

روغن ترمز

روغن گیربکس

روغن دیفرانسی

روغن هیدرولیک

در پالایشگاه‌های تولیدکننده روغن موتور، به عنوان ماده ابتدایی واحد روغن‌سازی به واحد استخراج با فورفورال ارسال می گردد که در آنجا مواد آروماتیک و نیز موادی که شامل ترکیبات حلقه ای غیر اشباع (بنزنی) است، از آن جدا می گردند. رفینت حاصل که حاوی روغن می‌باشد، به واحد موم‌گیری با تولوئن و متیل اتیل کتون فرستاده می‌شود تا انواع پارافین و واکس آن جداسازی می شود. روغن موم‌گیری شده به واحد تصفیه پایانی توسط هیدروژن فرستاده می شود تا روغن مورد نظر به دست می آید.

انتخاب روغن موتور نیسان

انتخاب روغن موتور نیسان یکی از دغدغه ها و سوالات مهم و رایج مشتریان بوده است. و بارها برای شما هم سوال پیش آمده است که برای خودروی خود تعداد زیادی روغن موتور با شاخص ها و استاندارد های مختلف به وسیله  مغازه های  تعویض روغن به منظور تعویض پیشنهادمی کنند. به همین دلیل بهترین کار آشنایی با روغن موتوراست، برای انتخاب روغن موتور باید 3 پارامتر بررسی شود:

فاکتور پایه روغن

فاکتور API روغن موتور: شاخص American Petroleum Institute  یا به اختصار API به وسیله انجمن نفت امریکا معرفی شده است و  نماد کیفیت روغن موتور می باشد.

فاکتور SAE: یکی از فاکتورهایی که در انتخاب روغن موتور نقش مهمی را دارد، نوع روغن موتور از نظر گرانروی آن می باشدکه به  معنی غلظت روغن موتور باید چه حدی باشد و با توجه به نوع کارکرد موتور و شرایط آب و هوایی، روغن موتور بهترین عملکرد را دارا می باشد. روغن موتور با انواع مختلف در بازار عرضه می شود از جمله: روغن موتور سپاهان، روغن موتور مبیل و ... می باشد. 

 

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان