• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

خرید روغن موتور

برای تهیه روغن موتور با کیفیت شاید باید از مکانیک راهنمایی گیریم، اما آیا مکانیک خودرو شما اطلاعی درمورد عملکرد خودرو شما دارد و یا آب و هوا منطقه ای که در آن رانندگی می کنید. بنابراین بهترین روش صرف مدت زمان کمی برای شناخت موتور خودرو است تا در زمان خرید روغن موتور انتخاب درستی داشته باشیم.برای خرید روغن موتور با کیفیت شاید به نظر آید که باید از مکانیک درخواست کمک کنیم، اما آیا مکانیک خودرو شما اطلاعی درمورد عملکرد خودرو شما دارد و یا آب و هوا منطقه ای که در آن رانندگی می کنید آشنایی دارد. بنابراین بهترین روش صرف مدت زمان کمی برای شناخت موتور خودرو است تا در زمان خرید روغن موتور انتخاب درستی داشته باشیم. مجموعه پرگاس شیمی راشین روغن موتور با کیفیت و مرغوبیت بالا به مصرف کنندگان عزیز ارائه می نماید.


اطلاعات عمومی در مورد روغن موتور


وظیفه اصلی روغن موتور برای روان کردن قسمت های متحرک موتور، کم کردن اصطکاک و فرسایش، کمک به پایین آوردن دما، ذرات معلق و رسوبات به وجود آمده از زمان احتراق می باشد.
روغن موتور باید چندین کار را در یک زمان انجام دهد، همین مورد سبب یک فرمولاسیون شیمیایی پیچیده می گردد.


انواع روغنها


روغن موتوری که در بازار موجود می باشد به سه نوع تقسیم می شود:
الف) مینرال(ارگانیک) ب) سنتتیک ج) نیمه سنتتیک
الف - مينرال : روغن موتوربر پایه نفت خام می باشد و روغن موتوری است که سالها است خودروها استفاده می کنند.
ب - سنتتيک : روغنی موتوری از ترکیبات شیمیایی یا پلیمراسیون هیدروکربن ها تولید می گردد. این نوع روغن موتور برای اولین بار در موتورهای جت استفاده شده است. به سبب فوایدی که سنتتیک نسیت به مینرال دارد در این سالها بسیار استفاده می شود. از جمله مزایای روغن های سنتتيک به موارد زیر اشاره می شود:
۱- پایین آوردن مصرف روغن بدليل عمر بيشتر روغن
۲- غير خورنده و غير سمی بودن روغن های سنتتيک
۳ -حداقل تبخير شوندگی
۴- دمای سوختن بالا
۵- مقاومت در برابر اکسيداسيون بالا
ج - نيمه سنتتيک :از مخلوط نمودن دو روغن سنتتیک و مینرال روغنی حاصل می شود که کیفیت روغن های سنتتیک را ندارد در مقابل در زمان هایی مثل دماهای بالا و یا بار زیاد عملکرد مناسبتری نسبت به مینرال داردو قیمت آن نیز نسبت به مینرال کمتر می باشد.
برای خرید روغن موتور نیسان و دیگر روغن موتورها از جمله روغن موتور مبیل مجموعه ما با هدف رضایت مشتریان فعالیت می کند.

 

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان