• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

اخبار ما

فروش روغن موتور

فروش روغن موتور از اهمیت بالایی برخورداراست. دلیل این اهمیت وظیفه روغن موتور به عنوان خون در رگ های موتور است.روغن موتور از ترکیباتی مثل روغن پایه و مواد افزودنی ایجاد می شود. فروش روغن موتور با کیفیت و مرغوب بسیار مورد تاکید قرار گرفته است. فرآورده های نفتی پویان با عرضه بهترین روغن موتور در خدمت مشتریان عزیز است.


روغن موتور چیست؟


در ابتدا در پالایشگاه از نفت خام لوبکات استخراج می شود و بعد از آن به عنوان ماده اولیه برای واحد روغن سازی به واحد استخراج برده می شود. روغن موتور دارای وظایف اصلی می باشد که به شرح زیر می باشد:
روان کاری: کم کردن اصطکاک و ساییدگی میان قطعات در زمان کارکرد
تمیزکاری
انتقال حرارت: خارج کردن گرما و حرارت به وجود آمده و خنک کردن قطعات متحرک
انتقال مواد: انتقال ذرات از ساییدن قطعات و ترکیبات به وجود آمده از تجزیه روغن و سوخت
آب‌بندی: با به وجود آمدن لایه‌ای از روغن بین پیستون و سیلندر در موتورهای درون‌سوز برای جلوگیری از فرار گازهای جمع شده
با توجه به نوع موتور از لحاظ قدرت و سرعت تولیدی و همچنین آلیاژهای استفاده شده در قطعاتی مثل پیستون، سیلندر، سوپاپ و یا قطعات لاستیکی و خاص مانند کاسه نمد، واشرها، یاطاقان و... روغن موتور عملیات روان کاری و تمیزکاری را به درست ترین حالت انجام می دهد.
یکی دیگر از وظایف روغن موتور پخش گرما در موتور کمک می کند تا قطعات در اثر حرارت بالا ذوب نشوند جلوگیری می کنند و کثیفی ذرات را جمع آوری می کند. کم شدن روغن موتور می تواند به دلیل نشتی باشد و از واشرها و درزبندی باشد به همین دلیل آن هارا بررسی کنید. فیلتر روغن یا پیج کارتر به درستی بسته نشده باشد. باید روغن موتور را به طور مرتب تعویض کنید.زیرا در غیر این صورت باعث خراب شدن قطعات داخلی موتور می شود. برای آشنایی با روغن موتور و به دست آوردن اطلاعات بیشتر فرآورده های نفتی پویان در خدمت شما عزیزان است.


زمان تعویض روغن خودرو


نظر بیشتر تولیدکنندگان خودرو بستگی به زمان و کیلومتر تعویض روغن موتور در خودروهای بنزینی یا در هر سال یک بار است. به این نکته دقت کنید که زمان تعویض روغن موتور و فیلتر روغن، زمان تعویض روغن موتور به مسافت طی شده خودرو و مدت زمان ماندن روغن در داخل کارتر موتور بستگی دارد. چون تغییرات روغن موتور هم بسته به مقدار کارموتور است و هم بسته به مدت زمان است که روغن در موتور است. ازجمله روغن موتورهای موجود و باکیفیت روغن موتور مبیل می باشد.

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان