• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

روغن موتور elf

شرکت ELF یکی از بزرگترین تولید کننده های روغن در فرانسه میباشد که تاییدیه شرکت رنو را دارد و به عبارتی رنو محصولات ELF را در خودروهایش توصیه میکند.به دلیل تقلبی بودن زیاد مشابه این محصول در بازار ایران و امارات یدک کار جهت اطمینان خاطر شما مصرف کنندگان گرامی این محصول را فقط با تاییده ایساکو تهیه و توزیع میکند.مشتریان عزیز می توانند این محصول را با اطمینان از پویان اویل تهیه نمایند.

محصولات elf که زیر مجموعه شرکت توتال فرانسه است در بازار ایران نام و نشان خوبی را پیدا کرده است و همواره مردم استقبال بسیار خوبی از محصولات ای نام کرده اند. بیشتر از سوی کارخانجات خودرو سازی پژو و رنو پیشنهاد شده است و همچنین در بیشتر گروههای خودروهای ایرانی نیز کاربرد مناسبی دارند.

 

روغن موتور elf ساخت کشور فرانسه می باشد که عملکرد فوق العاده آن برای اتومبیل های شرکت رنو و ال ۹۰ می باشد، وجود روغن موتورهای تقلبی از این شرکت در بازار باعث شده است که بسیاری از مردم نسخه های تقلبی آن را خریداری کنند.
شرکت الف یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در فرانسه می باشد همچنین تاییدیه شرکت رنو را دارد و در کل شرکت رنو برای مردم برای خودرو های خود روغن موتور الف را پیشنهاد می کند برای دریافت روغن موتور elf با این مرکز در ارتباط باشید.
وظایف اصلی و مهم یک روغن موتور برای خودرو شامل روان سازی قسمت های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطحکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق می باشد.
اگرچه روغن موتور باید این وظایف را به طور همزمان در موتور اتومبیل انجام دهد ولی این نیز خود پیچیده و برای موتور اتومبیل بسیار مهم است برای همین استفاده از یک روغن موتور مناسب برای خودرو می توان به عنوان مهمترین وظیفه برای پیشگیری از عملکرد نامناسب خودرو دانست.
مرکز اتومبیل ایران با تهیه و ارسال انواع روغن موتور elf با قیمت مناسب در نسخه اصلی خدمت رسان همه مردم در سراسر ایران می باشد.

 

 

 

روغن موتور

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان