• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

روغن موتور تویوتا 4 لیتری

روغن موتور تویوتا 4 لیتری از جمله روغن هایی است که بیشتر برای خودروهایی که کاهش ضریب اصطکاک در موتور برای بهره وری حداکثری از توان تولیدی خودرو (موتور) مورد نیاز است، توصیه می شوند.روغن موتور تویوتا 4 لیتری , ویژه مصرف در کلیه خودروهای تویوتا (لندکروز - پرادو - راو 4 - اوریون - کمری - یاریس - کرولا - فورچونر - پرویا - هایس ) و كلیه خودروهای توصیه شده با این سطح كیفی می باشد .
روغن موتور تویوتا 4 لیتری از جمله روغن هایی می باشد که بیشتر برای خودروهایی که کاهش ضریب اصطکاک در موتور برای بهره وری حداکثری از توان تولیدی خودرو (موتور) مورد نیاز است، توصیه می گردند. از جمله این خودرو ها می توان به خودروهای هیبریدی و یا خودروهای اسپرت اشاره نمود.
این روغن به جهت ویسکوزیته پایین در دمای سرد استارت بسیار سریع به تمام نقاط موتور رسیده و اجزای آن را از خرابی محافظت می نماید. همچنین به جهت ویسکوزیته مناسب خود به عنوان مصرف کننده توان تولیدی موتور ظاهر نشده و همچنین توان تولیدی را بهبود نیز می بخشد. گونه های بسیاری از این نوع روغن موتور با یک افزودنی خاص حتی به کاهش مصرف سوخت نیز کمک می کنند.

روغن موتور 4 لیتری تویوتا با بهترین قیمت روز بازار و بهترین کیفیت توسط پویان اویل به فروش می رسد.
جهت اطلاع از قیمت و خرید روغن موتور تویوتا 4 لیتری با ما در تماس باشید.

 02133939641  -  09123002884

عوامل موثر در مدت زمان كاركرد و تعويض روغن موتور :

1.چگونگی کار کردن موتور:

رانندگی با سرعت غیر مجاز و بالا در اتوبان ها و جاده های که شیب مناسب ندارند و باعث میشود لوازم یدکی خودرو شما و موتور آسیب برساند.در حالت ایستاده و بدون حرکت ماشین در حال گارگردن باشد مثل ترافیک های سنگین شهری.رانندگی در جاده های خاکی به مدت زیاد که به غیر از موتور به بدنه ولوازم یدکی نیز آسیب میرساند.

2.کیفیت احتراق (جرقه زدن) موتور

تنظیم به موقع موتور و رفع مشکلات برقی و داشتن مناسب لوازم یدکی تویوتا و سوخت رسانی.

3.کیفیت روغن موتور تویوتا و سوخت مصرف شده در خودرو

4.کیفیت فیلترهای هوا و فیلترهای روغن نصب شده بر روی خودرو و تعویض به موقع آن

 

 

 

 

روغن موتور

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان