• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

ضد یخ تویوتا

 

ضد یخ تویوتا از جمله محصولات شرکت پویان می باشد که با قیمت مناسب عرضه می شود.

خودروهای شرکت تویوتا خودروهایی با کیفیت و مقاوم هستند , سیستم خنک کننده موتور این خودروها که از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است با دقت بالایی طراحی و با کیفیت بی نظیری تولید شده‌اند. 

ضد یخ تویوتا محصول شرکت تویوتا می باشد که برای استفاده در کلیه خودروهای تویوتا و لکسوس معرفی گردیده است . این ضد یخ با فرمولاسیون پیشرفته بر پایه اتیلن گلیکول، نقطه انجماد مایع درون رادیاتور را پایین آورده و مانع از یخ زدن در زمستان می‌شود. این ضد یخ در عین حال یک محافظ خوب برای رادیاتور و سیستم خنک کننده است و از زنگ زدگی و خوردگی داخلی این سیستم جلوگیری می‌کند.

پیشنهاد تویوتا استفاده از آن با نسبت 50 درصد است. نقطه انجماد این ترکیب نزدیک به 37- درجه سلیسیوس است.استفاده از ضد یخ در اتومبیلی که در آن تا به‌ حال از ضد یخ استفاده نشده است ممکن است باعث خوردگی در قسمت‌هایی از سیستم خنک کننده و سوراخ شدن آن گردد.

موارد مصرف ضد یخ تویوتا :

 ضد یخ تویوتا ویژه مصرف در کلیه خودروهای تویوتا و لکسوس و لندکروز – پرادو – راو ۴ – اوریون – کمری – یاریس – کرولا – هایلوکس – FJکروز – هایس و کلیه خودروهای با فیلتر روغن فلزی و توصیه شده با این سطح کیفی میباشد.

 

ضد یخ

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان