• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

ضد یخ لکسوس

 

ضد یخ تویوتا از جمله محصولات شرکت پویان می باشد که با قیمت مناسب عرضه می شود. پویان اویل عرضه کننده انواع ضد یخ برای خودروهای مختلف میباشد.

ضد یخ لکسوس ویژه مصرف در کلیه خودروهای تویوتا و لکسوس (لندکروز – پرادو – راو ۴ – اوریون – کمری – یاریس – کرولا – هایلوکس – FJکروز – هایس ) و کلیه خودروهای با فیلتر روغن فلزی و توصیه شده با این سطح کیفی می باشد.
ضد یخ نقطه ی انجماد مخلوط را کاهش می دهد و نقطه ی جوش را افزایش می دهد و حاوی افزودنی هایی است که از خوردگی جلوگیری می نماید و مهر و موم پمپ را روغن می کند.
اتیلن گلیکول جزء اصلی ضد یخ است و مواد افزودنی آن 10٪ یا کمتر از کل است. 
مخلوط 50/50 به طور کلی توصیه می شود و این امر حفاظت از انجماد را تا دمای -34 درجه فارنهایت (-36.7 درجه سانتیگراد) و حفاظت جوش تا دمای 265 درجه سانتیگراد (129 درجه سانتیگراد) می دهد.
اگر چه آنها فقط یک درصد کوچک از مایع هستند، این مواد افزودنی هستند که بین انواع ضد یخ متفاوت هستند. ضد یخ سبز سنتی است و دارای افزودنی های سیلیکات یا فسفات برای حفاظت است.

 

 

ضد یخ

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان