• تماس با ما: 09123002884
  • ایمیل به ما: info@pouyanoil.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

روغن موتور کاسترول

 

روغن موتور کاسترول ، حاوی مولکول های مغناطیسی هوشمند است که به خوبی به قطعات فلزی داخل موتور می چسبد و موجب محافظت از این قطعات در مقابل خوردگی و ساییدگی می شود. روغن موتور کاسترول ، حاوی مولکول های مغناطیسی هوشمند می باشد که به خوبی به قطعات فلزی داخل موتور می چسبد و موجب محافظت از این قطعات در مقابل خوردگی و ساییدگی می شود.  

روغن موتور از جمله مواد ضروری در هر خودرو می باشد که با توجه به نام , کارایی اصلی شان در موتور خودروها می باشد. 

مزایای روغن کاسترول :

  • چسبندگی فوق العاده به قطعات حساس داخل موتور

  • کمک به استارت سریع و راحتر

  • محافظت عالی از قطعات داخلی موتور در دماهای پایین و بالا با بهره گیری از تکنولوژی سنتتیک

  • افزایش قدرت موتور

شرکت پویان عرضه کننده انواع روغن موتور ایرانول , کاسترول , سپاهان و ... می باشد .

روغن موتور کاسترول با تکنولوژی پیشرفته ضدرسوب بر اساس نتایج آزمایش های انجام شده، تا 25% بیشتر از روغن موتور های متداول دیگر در مقابل رسوبات مضر از موتور خودرو شما محافظت می نماید.
کیفیت پایین سوخت مصرفی، در جا کار کردن خودرو یا حرکت در شرایط ترافیک، شرایط محیطی گرم و مرطوب و افزایش فواصل زمانی تعویض روغن همگی باعث شکل گیری رسوبات مضر درون موتور خودرو می شوند. شکل گیری این رسوبات مضر بر روی قطعات موتور باعث کاهش عملکرد و راندمان خودرو می شود. استفاده از روغن موتور کاسترول با تکنولوژی پیشرفته ضدرسوب، خودروی شما را از تعمیرات موتوری ناشی از تشکیل رسوبات مضر محفوظ می دارد.

پویان اویل به افرادی که قصد خرید روغن موتور کاسترول را دارند توصیه می نماید که از خدمات فروش روغن موتور کاسترول به صورت عمده بهره ببرند. زیرا در این شیوه قیمت ها به طور چشمگیری کاهش یافته که از طرفی به نفع خریدار می باشد. 

برای خرید انواع روغن موتور و اطلاع از قیمت آنها با ما در تماس باشید.
02133939641
 09123002884

 

 

روغن موتور

توزیع فرآورده های نفتی پویان
تامین و فروش روانکارهای موتوری , صنعتی و انواع گریس و ضد یخ فروش محصولات نفت بهران , پارس , ایرانول , سپاهان بصورت عمده , بارگیری از پالایشگاه ( حواله ) یا بصورت ترکیبی از انبار موجود می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس : آيت الله سعيدى , شهرك صنفى خدماتى چهاردانگه , شهرك سهند , بلوار خليج فارس , سهند هشتم غربى , سوله هاى بنفش , پلاك ١/٨٠١
موبایل : 09123002884
واتساپ و تلگرام :09384086442 
ایمیل : info@pouyanoil.com

 

نقشه

روغن موتور پویان